FAKULTETI I INXHINIERISË ELEKTRIKE DHE KOMPJUTERIKE


  Profesorët dhe asistentët

  Share
  avatar
  BrainPower

  Posts : 31
  Join date : 09/07/2009
  Age : 29
  Location : Istog

  Profesorët dhe asistentët

  Mesazh  BrainPower prej Fri Jul 31, 2009 8:31 pm

  Ligjerues:
  Prof.Dr. Agni Dika
  Mr. Avni Rexhepi
  Mr. Adnan Maxhuni

  Assistent:
  Mr. Kadri Sylejmani

   Ora është Sat Feb 24, 2018 10:24 am