FAKULTETI I INXHINIERISË ELEKTRIKE DHE KOMPJUTERIKE


  Literatura

  Share
  avatar
  BrainPower

  Posts : 31
  Join date : 09/07/2009
  Age : 29
  Location : Istog

  Literatura

  Mesazh  BrainPower prej Thu Aug 20, 2009 5:55 pm

  1.PROGRAMIMI I ORIENTUAR NE OBJEKTE NE C++ - Agni Dika


  _________________
  Everytime you smile at someone, it is an action of love, a gift to that person, a beautiful thing. M.Teresa

   Ora është Sat Feb 24, 2018 10:21 am