FAKULTETI I INXHINIERISË ELEKTRIKE DHE KOMPJUTERIKE


  Profesorët dhe asistenët

  Share
  avatar
  BrainPower

  Posts : 31
  Join date : 09/07/2009
  Age : 29
  Location : Istog

  Profesorët dhe asistenët

  Mesazh  BrainPower prej Thu Dec 10, 2009 10:07 pm

  Profesor dhe asistent:

  Mr. Shqipe Lohaj

   Ora është Sat Feb 24, 2018 10:22 am